Нови циклус програма за родитеље „ПОДРШКА, НЕ ПЕРФЕКЦИЈА“

Поштовани родитељи, Фондација “Новак Ђоковић” у сарадњи са Предшколском установом “Галеб” и Народном библиотеком “Ђура Јакшић” у Центру за родитеље опремљеном у просторијама библиотеке од октобра организује програм за родитеље “Подршка, не перфекција”. Програм је намењен родитељима, старатељима, бакама, декама и другим брижним одраслима у животу деце узраста до 6 година. У нашој општини се већ дужи низ година веома успешно реализује овај програм о чему говори велики број задовољних родитеља који су га похађали.

С тим у вези, позивамо све заинтересоване родитеље/старатеље да нам оставе своје податке на е-маил: podrskaneperfekcijapetrovac@gmail.com (у маилу напишите своје име, презиме и број телефона на који Вас можемо контактирати) или путем следећег линка:

Програм ће почети са реализацијом половином октобра. Ми ћемо вас накнадно обавестити о тачном времену почетка. Пријавите се и будите што боља верзија себе за своје дете и своју породицу.